środa, 18 lutego 2015

Somatodrol - opinie, które nic nie znaczą

opakowanie somatodrolu

Strasznie irytują mnie ściemnione reklamy produktów, które mają wpływać na wygląd naszego ciała. Chodzi mi dziś akurat nie o super diety-cud, lecz o odżywki, które robią z Ciebie kulturystę w weekend. Oczywiście nie wiąże się to z żadnym wysiłkiem, wystarczy łyknąć kilka tabletek, odczekać trochę czasu - najlepiej jedząc pizzę przed telewizorem - i gotowe! 

Somatodrol - bo do niego dziś piję - jest właśnie taką magiczną formułą, która nie ma jakiegokolwiek prawa działać. Nie chodzi nawet o to, że nie jest możliwa aż tak drastyczna zmiana wyglądu ciała. Chodzi po prostu o zwykłe oszustwo - za tym specyfikiem stoi czysty spamerski marketing z najniższej półki. Nawet skład tej odżywki nie jest do końca wiadomy, gdyż nie jest wyszczególniony razem z procentowym udziałem składników. Nic w środku nie ma prawa powodować szybkiego przyrostu masy mięśniowej, bez wysiłku. 

Odsyłam na forum KFD do tematu Somatodrol - opinie. Tam znajdziecie więcej informacji, podanych w bardziej specjalistycznym języku. Wśród profesjonalistów ten specyfik to oczywista ściema. Także uważajcie!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.